UEFA SUPER CUP ISTANBUL 170  SPOR GÖNÜLLÜSÜ GÖREV ALDI.

14 Ağustos 2019 tarihnde UEFA Super Cup organizasyonunda 170 gönüllü görev aldı. Hazılık aşaması ve organizasyon süreci 2 ay süren dev organizasyonda gönüllüler önemli görevlerde bulunarak UEFA tarafından övgüler aldı.  

Tüm dünyada büyük ilgi gören Red Bull Uçuş Günü, 4 Ağustos Pazar Caddebostan Plajı'nda yaklaşık 200 bin seyirciye muhteşem bir görsel şölen sundu. Etkinlik kapsamında 120 Spor Gönüllüsü başarılı şekilde görev alarak bu eşsiz organizasyon deneyimini yaşadı.

UEFA SUPER CUP 2019

GÖNÜLLÜ EĞİTİMİ

UEFA ve TFF  tarafından organizaze edilen 14 Ağustos 2019 tarihinde İstanbul'da gerçekleşecek organizasyon öncesi görev alacak 170 gönüllünün oryatasyon eğitimi tamamlandı.

31. Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı Gönüllüleri Eğitim Programlarını Olimpiyatevi’nde Tamamladı

e-Spor Organizasyonlarında ilk Gönüllü Programı

18 Mayıs 2019 tarihinde eşsiz mekan Has Köy İplik Fabrikası Etkinlik Merkezinde gerçekleştirilen Türkiye'nin ilk 2v2 CS:GO Turnuvası Red Bull Flick organizasyonunda gönüllü programına 100 spor gönüllüsü ile katıldık.

Sporda Kariyer Yönetimi ve Gönüllülük Paneli

Pamukkale Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi tarafından 14 Mayıs 2019 tarihinde düzenlenen Sporda Kariyer Yönetimi ve Gönüllülük Panelinde Doç.Dr Rıdvan Ekmekçi , Dr. Öğr. Üyesi Yeter Aytül DAĞLI EKMEKÇİ,  ve Gençlik ve Spor Gönüllüleri Dernek Başkanı Şenol Güneş konuşmacı olarak katıldı.

İntercity V WEEKEND SPORTS FESTİVALİ 2019

Dünyanın sayılı yarış pistlerinden ve tesislerinden biri olan Intercity İstanbul Park’ta  V Weekend Sports Fest organizasyonu gerçekleşti. Organizasyonda 200 spor gönüllüsü görev aldı.

Wings For Life World RUN İZMİR 2019

Omurilik felcinin tedavisi için yapılan araştırmalara kaynak sağlamak ve farkındalık yaratmak amacıyla 6 kıta ve 12 ülkede aynı anda gerçekleştirilen koşuya İzmir'de gerçekleşti. Organizasyonda 500 Spor Gönüllüsü görev aldı.

31.​Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı İstanbul Seçmeleri

31.​Samsung Boğaziçi Kıtalararası Yüzme Yarışı İstanbul Seçmelerinde 40 Spor Gönüllüsü görev aldı. 21 Temmuz'da 300 spor gönüllüsü organizasyonda görev alacaktır.

9.İNAS Avrupa Atletizm Şampiyonası

9.İNAS Avrupa Atletizm Şampiyonasında görev alan Spor Gönüllüleri adına aldığımız ödül icin Özel Sporcular Federasyonu Başkanı Sayın Birol Aydın Fatih’a ve tüm federasyon çalışanlarına gönüllülere verdikleri destek ve önem icin teşekkür ederiz

Balkan Salon Atletizm Şampiyonası

Tüm Spor Gönüllüleri adına aldığımız ödül icin Atletizm Federasyonu Başkanı Sayın Fatih Çintimar’a ve tüm federasyon çalışanlarına gönüllülere verdikleri destek ve önem icin teşekkür ederiz

Spor Organizasyonlarında Gönüllü olmak için organizasyona özel  yayınlanan başvuru formlarını doldurarak aramıza katılabilirsiniz​

 

  • Tweter
  • Instagram

#sporgönüllüleri

2011- 2020 Tüm hakları Gençlik ve Spor Gönüllüleri Derneğine aittir.