Biz Kimiz?

8.Yıl

79 Ulusal ve Uluslararası Şampiyona 

42.080 Gönüllü

Kimiz ?

Sporkariyerim.com  2011 yılında başlatmış olduğu sosyal sorumluluk projesi olan Spor Gönüllüleri Projesi; spor organizasyonlarına gönüllü olarak görev alan ülkemizi en iyi şekilde ulusal ve uluslararası organizasyonlarda temsil eden gönüllü grubudur.

2018 Yılında platform Sivil Toplum Kuruluşu  olarak 'Gençlik ve Spor Gönüllüleri Derneği' olarak çalışmalarına devam etmedir.

Kimiz ?

 

2011 Yılında başlayan Sporkariyerim.com sosyal sorumluluk projesi olan Spor Gönüllüleri Projesi; spor organizasyonlarına gönüllü olarak görev alan ülkemizi en iyi şekilde ulusal ve uluslararası organizasyonlarda temsil eden gönüllü grubudur.

 

Amacımız

 

Gönüllülerin bilgi ve becerilerini en iyi biçimde kullanmalarını sağlayarak, onların   organizasyona olan katkılarını en üst düzeye çıkarmak ve mesleki hayatlarına tecrübe edinmelerini sağlamak temel amacımızdır.

Ulusal veya Uluslararası Federasyonlar veya Büyük Spor Organizasyonları gerçekleştiren kurumlarla iş birliği içerisinde Spor Gönüllüğü çalışmalarını sürdürmek. Gönüllü Birimi yapısı kurmak

 

Hedefimiz

Ülkemizi uluslararası spor organizasyonlarında temsil etmek ve gönüllük ruhunu aşılamak

 

Ne yaparız?

Spor Gönüllüleri ulusal ve uluslararası sportif organizasyonlarda doğru gönüllü profilini bulma, doğru çalışma şekli belirleme, gönüllü ekip oluşturma, gönüllü yönetimi ve gönüllü koordinasyonu konularında organizasyonlara katkı sağlamaktadır.

 

Kapsamımız

Temel olarak sportif organizasyonlarda çalışırız. Meraklı, iletişimi kuvvetli, teknolojiyi kullanan, katılımcı, çevreci ve sorgulayan  sporu meslek haline getirmiş  kişilerle projelerimizi gerçekleştiririz. 

 

Hangi Organizasyonlara Destek Oluruz ?

 

 Ülkemizde gerçekleştirilecek ulusal ve uluslararası şampiyonlara gönüllülere değer ve tecrübe katacak projelerin içinde organizasyon sahibi kurum ile çalışır  ve görev alırız.

 

Nasıl Yaparız ? 

Spor organizasyonlarında gönüllü insan kaynakları yönetimi çalışmalarımız.

 

Gönüllülerin çalışacakları organizasyona yönelik eğitimler planlamak.

 

  • Gönüllük Nedir ?

  • İletişim teknikleri ve İletişim becerileri

  • Uluslararası Kültür ve Sosyal İlişkiler

  • Davranış Bilimleri

  • Uluslararası Spor Organizasyonları ve Yönetimi konularında eğitimler planlanmaktadır.

 

Bugüne Kadar Neler Yaptık?

 

Spor Gönüllüleri, bugüne kadar pek çok projeye destek verdi.

Spor Organizasyonlarında Gönüllü olmak için organizasyona özel  yayınlanan başvuru formlarını doldurarak aramıza katılabilirsiniz​

 

  • Tweter
  • Instagram

#sporgönüllüleri

2011- 2020 Tüm hakları Gençlik ve Spor Gönüllüleri Derneğine aittir.